درباره ما

شرکت مدیریت مهندسی پترو فرآیند الوند در سال 1383 تأسیس گردید. مدیریت این شرکت همیشه سعی داشته با خلاقیت، تلاش مستمر، استفاده از دانش روز دنیا،  بهترین متریال به همراه توان فنی بالا در راستای افزایش کیفیت و بهبود خدمات گام بردارد . این شرکت با بیش از 17 سال فعالیت مستمر و بهره گیری از بهترین مهندسین ایرانی  مشغول کار در زمینه خوردگی، سیستم زمین و حفاظت در برابر صاعقه به صورت EPC به شرح ذیل می باشد:

  1. طراحی، تولید، تامین و اجرای سیستم های حفاظت کاتدی و آندی به منظور به حداقل رساندن خوردگی خارجی انواع تجهیزات فلزی
  2. ارزیابی و رفع عیوب سیستم­های حفاظت کاتدی
  3. طراحی، تولید، تامین و اجرای سیستم زمین و حفاظت در برابر صاعقه
  4. تامین و تزریق انواع ممانعت کننده­های خوردگی جهت به حداقل رساندن خوردگی داخلی تجهیزات فلزی
  5. تامین و نصب انواع تجهیزات پایش و کنترل خوردگی
  6. برنامه پایش مستمر ECDA
  • این شرکت به منظور تسهیل در فرآیند واردات کالاهای مربوط به پروژه های نفت، گاز، پتروشیمی و پالایشگاه کشورمان اقدام به تاسیس چند دفتر در کشورهای مختلف نموده است.

بیشتر از 15 سال تجربه در صنایع مختلف

شرکت پترو فرآیند الوند با ارائه راهکارهای جامع مهندسی و به کارگیری فن­آوری­های نوین و تکنولوژی پیشرفته در صنعت پایه گذاری شده است.

گروه مهندسی این شرکت با بهره گیری از کادری مجرب به ارائه خدمات مهندسی مبتنی بر دانش روز دنیا، در کلیه سطوح می پردازد. گستره این خدمات شامل مطالعات، بررسی­های میدانی، طراحی پروژه های ساختمانی و عمرانی، طراحی سیستم های کنترل و مدیریت خوردگی، طراحی سیستم پایش خوردگی ECDA، طراحی سیستم های حفاظت کاتدی مختلف (خطوط لوله انتقال، مخازن، سازه های زیر زمینی و دریایی و پلنت پالایشگاهی و پتروشیمی) و غیره می باشد.

گواهینامه ها